KURUMSAL
İnşaat sektöründe bölgemizde duyulan ihtiyaç nedeni ile 1983 yılında pazara dahil olmuştur. Malzeme tedariklerinde başarılarını her gün yükselterek ticari faaliyetlerine devam ederken sosyal yaşamı kaliteyle birleştirerek mükemmel konutlar üretmeyi başarmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kalitede ödün vermeden, modern ve güvenilir yaşam merkezleri inşa etmek, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, yaşam ve toplum standartlarının yükselmesine katkıda bulunmak İnşaat sektöründe dünya standartlarını kavrayarak; İnsana, Doğaya ve kaliteli yaşamaya önem verip kalıcı başarılara imza atmaktadır.
İnşaat sektöründe bölgemizde duyulan ihtiyaç nedeni ile 1983 yılında pazara dahil olmuştur.

Malzeme tedariklerinde başarılarını her gün yükselterek ticari faaliyetlerine devam ederken sosyal yaşamı kaliteyle birleştirerek Servet Bayraktaroğlu önderliğinde 1974 yılında kurulan Bayraktaroğlu İnşaat, Suadiye,Göztepe ve Erenköy bölgesinde inşaat sektöründe faaliyet göstermiştir.

2. kuşak olarak oğlu Faruk Bayraktaroğlu ile kurumsallaşarak bünyesine İnci boya ve Savaş Boyayı dahil ederek Baykon yapıyı olusturmuşlardır.

1111 Adam Copyright 2017 © Tüm Hakları Saklıdır. | Gizlilik İlkeleri